Citiletter

Seyahat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.4 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Fatih Ozdemir
Şehirleri, bilen kişiler ile birlikte keşfedin.

Citiletter mobil uygulaması Fatih Özdemir tarafından kurulmuş olup Atilla Sertkaya tarafından yürütülüp geliştirilmektedir. olan seyahat anlamında son zamanların en eğlenceli mobil uygulamasıdır. Seyahat etmeyi seviyorsanız, yeni şehitleri keşfetmek sizlerin hayat tarzıysa Citiletter uygulamasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Yeni gittiğiniz bir şehirde, o şehrin en çok gezilip görülmesi gereken yerlerini o şehrin yerli insanları biliyor olacak, fakat siz bu insanlara nasıl ulaşacaksınız? Bu sorunun cevabı tam olarak Citiletter uygulamasında bulabilirsiniz. 

Uygulamanın geliştiricisi olan Fatih Özdemir şehrin yerlilerini şef olarak adlandırıyor ve citillerin hikayesi de tam olarak burada başlıyor. Citiletter uygulaması sizleri şeflerin bilgileri ile buluşturuyor ve bilmediğiniz bir şehirde görmek istediğiniz her yeri şeflerin yönlendirmesi üzerine geziyorsunuz. Citiletter, şehirlerin kültürünün, gündeminin, sorunlarının, mekanlarının, lezzetlerinin ve etkinliklerinin şefler tarafından makalelerle ele alındığı bir mobil uygulamadır.

Uygulamanın içerikleri tamamen İngilizcedir. Bu sayede İngilizcenizi de geliştirebilirsiniz. Gezmeyi seven ve şehirler hakkında bilgi sahibi olmak isten kullanıcılar için mükemmel bir uygulama olduğunu düşündüğüm Citiletter uygulamasına sizde ücretsiz sahip olun ve şehirler mobil cihazınıza gelsin. Mobil cihazlarımız her konuda yanımızda olurken gezmek konusunda da desteğini eksik etmiyor ve Citiletter uygulaması ile seyahatlerinizi daha keyifli hale getirin. 

 

 

Citiletter indir
DİĞER SÜRÜMLER