Citiletter

Seyahat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.4 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Fatih Ozdemir
Citiletter uygulaması seyahatlerinizi daha renkli hale getiriyor.

Gitmek, görmek istediğiniz şehirleri orada yaşayan insanlardan öğrenin. Bir şehir hakkında internette istediğiniz kadar araştırma yapın, bir şehri o şehirde yaşayan insanlardan daha iyi kimseden öğrenemezsiniz. Kafanızda bir kaç şehri gezip tatil yapma planınız mı var? İnternette uzun uzun araştırmak yapmak yerine gitmek istediğiniz şehri şeflerden dinleyin. Şefler kim diyecek olursanız? Şefler, Citiletter uygulamasında yer alan şehrin esas sahipleridir. Yani şehrin yerlileri, şehrin hikayesini bilen esas kişiler, şehri size en iyi anlatabilecek esas kişilerdir. İnternette saatlerce yapacağınız araştırma yerine Citiletter uygulaması sizlere daha objektif bilgiler ile geliyor. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğinizCitiletter mobil uygulaması Fatih Özdemir tarafından kurulmuş olup Atilla Sertkaya tarafından yürütülüp geliştirilmekte olan bir seyehat uygulamasıdır. Sizde uygulamamıza sahip olarak gitmek istediğiniz şehir hakkında hikayeler bulabilir, makaleler okuyabilir ve bu makalelerin sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uygulama üzerinden şehrin yerlisi olan kişiler ile iletişime geçerek onlarla arkadaş olabilir ve sizlere şehri gezdirmeleri için onlardan ricada bulunabilirsiniz. İnternette bulacağınız genel bilgiler yerine daha donanımlı bilgilere sahip olabilir ve gezinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

 

 

Citiletter indir
DİĞER SÜRÜMLER